از خرید بک لینک استفاده کنید & این نکات را بخوانید 3

بله، بیشتر شرکت های به دلیل اینکه ممکن است سایت برنامه نویسی شده، از نظر ساختار اصول سئو را نداشته باشد قیمت سئو سازی سایت را برای شما کمی بیشتر اعلام می کنند. اما برای اینکه پی ببرید چه زمانی لینک سازی خارجی کنید، کجا لینک سازی خارجی کنید، چگونه لینک سازی خارجی کنید و… خیر، سئو سایت وردپرسی با سایت های برنامه نویسی شده هیچ فرقی ندراد، اما سایت های برنامه نویسی شده ممکن است دارای مشکلات سئو تکنیکال باشد. از لینک سازی در سایت های غیر مشابه خود داری کنید به عنوان مثال اگر مشا در زمینه کسب درامد اینترنتی فعالیت میکنید به هیچ عنوان در سایت های فروش خودرو لینک سایت خود را قرار ندهید همان طور که گفتیم لینک سازی در سایت های غیر مرتبط باعث میشود الگوریتم پنگوئن به شما شک کند و شما را در ان کلمه پنالتی کند . همانطور که در بخش های قبلی مقاله هم گفته شد، کلیک کردن کاربر روی لینک های داخلی شما باعث افزایش سئو سایت میشود. همین موضوع باعث شده است که خیلی از کاربران و کارشناسان سئو رو به استفاده از متدهای مختلفی مثل خرید بک لینک آورند. http://xseo.ir/link-building/ ننشسته و بک لینک خریداریشده خود را که در قالب رپورتاژ ارائه دادهاید در تمامی فضاهای آنلاین موجود به اشتراک بگذارید تا کاربران بیشتری به آن دست یابند.

​This data w​as creat᠎ed wi th GSA C onte nt Generato r ᠎DE MO !

در واقع، گوگل نشان میدهد که در صورت محبوبیت برند شما، احتمال زیادی وجود دارد که وبسایتهای خبری (گزارشی) درباره شما پست کنند و کاربران را به وبسایت برند شما معرفی کنند. به عبارت دیگر سئوی خارج از صفحه تمام کارهایی است که شما در خارج از سایت خود انجام می دهید تا گوگل و سایر موتورهای جستجو سایت شما را قابل اعتماد و معتبر تشخیص دهند. بله؛ در سئو ماهانه معمولا تضمین انجام کار داده می شود و شما هزینه های سئو را برای کارهایی که قرار است صورت بگیرد پرداخت میکنید. یکی دیگر از نکات قابل توجه اهمیت صفحه ای است که لینک های داخلی در آن جای داده میشود. خرید بک لینک یکی از همین استراتژیهای سئو میباشد که در مقاله امروز وبلاگ جی ادز، قصد داریم به آن پرداخته و تأثیر استفاده از این روش بر سئو سایت و نتایج دریافتی از گوگل را با هم بررسی کنیم؛ پس در ادامه این مطلب با ما همراه باشید. در نتیجه حتما به این موضوع اهمیت دهید و از سایت هایی که موضوع مرتبطی با سایت شما ندارند لینک نگیرید. اولین نکته ای که در راهنمای وبمستر گوگل وجود داره اینه که خرید و فروش لینک هایی که رتبه صفحه رو انتقال میدن، میتونه روی رتبه بندی وبسایتتون تاثیرات منفی هم داشته باشه.

اما موضوع این است که اگر شما در ازای پرداخت مبلغی مشخص به یک سایت؛ از آن لینک دریافت کنید، آیا این موضوع به نفع شما بوده و ارزش آن را دارد و یا به عنوان هدررفت سرمایه شما در نظر گرفته شده و تأثیرات منفی بر کسبوکار شما خواهد داشت؟ چرا خرید بک لینک میتواند تأثیر منفی بر سایت داشته باشد؟ بستگی به این دارد که بک لینک ها را از کجا می خرید و این که آیا بک لینکی که می خرید محتوایی است یا به صورت یه یک کلمه کلیدی لینک شده در هزاران سایت است؟ خرید بک لینک چیست ؟ سئو خارجی یا Off-Page SEO چیست؟ قیمت سئو کارها با یکدیگر متفاوت می باشد، علت آن چیست؟ اما بخش دیگر از هزینه ها مربوط به اجرت سئوکار می باشد که ممکن است هزینه اجرت هر متخصصی با دیگری متفاوت باشد. فرآیند لینک سازی بخش بسیار مهم از هر استراتژی سئو است که اگر به روش های درست و اصولی انجام شود می تواند نقش مهمی در افزایش رتبه سایت شما در گوگل و جذب ترافیک داشته باشد. تگ Alt کمک می کند که اگر کاربر شما به هر دلیلی نتوانست عکس را لود کند با استفاده از متنی که در این عکس به عنوان موضوع قرار داده اید متوجه شود که چه عکسی را نتوانسته مشاهده کند.

اما همانطور که پیشتر نیز به آن اشاره کردیم؛ به عقیده بسیاری از کاربران، لینکسازی یکی از فرایندهای دشوار و زمانبر در سئو بوده و به همین دلیل، خیلی از آنها ترجیح میدهند در ازای پرداخت مبلغی مشخص، از سایتهای مختلف بک لینک خریداری کنند. یکی از بهترین روش ها برای ساخت بک لینک، ریپورتاژ آگهی می باشد که باید آموزش رایگان تولید محتوا سایت را گذرانده و بتوانید محتوایی مناسب را تولید نمایید. توجه داشته باشید که بک لینک به عنوان یکی از فاکتورهای کلیدی در مبحث سئو سایت در نظر گرفته میشود؛ چراکه موتور جستوجو گوگل این مورد را به عنوان یکی از https://xseo.ir در میزان اعتبار و ارزشمند بودن وبسایتها در نظر میگیرد. https://emdadiranmehr.ir/%db%8c%da%a9-%d8%b7%d8%b1%d8%ad-%d8%a2%d8%b3%d8%a7%d9%86-%d8%a8%d8%b1%d8%a7%db%8c-%d8%ae%d8%b1%db%8c%d8%af-%d8%a8%da%a9-%d9%84%db%8c%d9%86%da%a9/ در صفحه نتایج گوگل و رسیدن به رتبه اول این موتور جستوجو، احتمالاً خواستهای است که خیلی از مدیران مارکتینگ به دنبال کسب آن هستند. این امر در درجه اول شامل تهیه محتوای منظم و منحصربه فرد برای وبلاگ سایت و به روزرسانی مطالب در صفحات موجود برای بهبود رتبه بندی موتور جستجو است. در سئو یا بهینهسازی کلاه سفید سعی میکنیم با حفظ شرایط و قوانین و تکنیکهایی که از جانب گوگل تعریف شده است، رتبه سایتمان را در صفحات نتایج موتورهای جستجو بهبود ببخشیم.

Mara Gomez

کارشناس توییتر متعصب موسیقی. جنرال الکل ماون. علاقه مندان به تلویزیون

تماس با ما