بابا سی ام بلیت گوراخپور را برای 11 مارس رزرو کرده است: حفاری آخیله یداو در یوگی آدیتیانات


دهلی نو: آخیله یداو، رئیس حزب سامجوادی روز شنبه (26 فوریه) یوگی آدیتیانات، وزیر ارشد اوتار پرادش را بررسی کرد و گفت که “بابا سی ام” بلیط های خود را برای گوراخپور از پایتخت لکنو پس از نتایج انتخابات مجلس ایالتی رزرو کرده است.

رئیس SP در یک کمپین نظرسنجی در بالرامپور، دولت BJP را به دلیل تورم مورد انتقاد قرار داد. بابا سی ام بلیط خود را از لاکنو به گوراخپور برای 11 مارس رزرو کرده است. قیمت بنزین و گازوئیل به طور مداوم در حال افزایش است. آنها (BJP) می خواهند از فقرا پول بگیرند و به دوستان تاجر ثروتمند خود بدهند. مردم SP را به قدرت خواهند آورد.

یداو با تشدید حمله خود به UP CM گفت که “بابا سی ام” او را “دانگش” (شورش) خطاب کرد. رئیس سابق UP اضافه کرد که اگر آدیتیانات می‌خواهد یک “شورش واقعی” را ببیند، باید “در آینه نگاه کند”.

یداو گفت: “BJP کارگران SP را با ثبت پرونده های جعلی علیه آنها تحت فشار قرار داده است و فقط رئیس وزیر بابا مسئول این بی عدالتی و جنایات است.”

رئیس SP قول خود را مبنی بر تامین 300 واحد برق رایگان برای همه مردم و برق رایگان برای کشاورزان برای اهداف آبیاری در صورت انتخاب حزبش به قدرت، تکرار کرد.

در همین حال، مرحله پنجم رای گیری برای 61 کرسی مجلس در 12 ناحیه اوتار پرادش روز یکشنبه برگزار می شود و سرنوشت 692 نامزد را رقم می زند.

حدود 2.24 کرور رای دهنده در مناطق سلطانپور، چیتراکوت، پراتاپگر، کاوشامبی، پرایاگراج، بارابانکی، بحرایچ، شراوستی، آمتی، رابرلی و گوندا رای خواهند داد.

دو مرحله آخر انتخابات UP در 3 و 7 مارس برگزار می شود و نتایج در 10 مارس اعلام می شود.

(با ورودی های آژانس)

تلویزیون زندهJulissa Lara

متفکر متواضعانه فروتن. گیمر. کارآفرین. طرفدار رسانه های اجتماعی آزاد.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین مشاور کنکوربهترین اکستنشن مژه اصفهانGuide to buying household appliancesبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency channeldigital currency tutorialدانشگاه