به‌روزرسانی‌های زنده Covid: شکایت ACLU، زندانبانان ICE را به انکار واکسن‌های بازداشت‌شدگان متهم می‌کند


تصویر
اعتبار…جفرسون سیگل برای نیویورک تایمز

اتحادیه آزادی‌های مدنی آمریکا روز سه‌شنبه در دادخواستی اعلام کرد که افراد مبتلا به شرایط سلامتی که آن‌ها را در معرض خطر بالای کووید-۱۹ قرار می‌دهد، در حالی که در بازداشت فدرال مهاجرت هستند، از دسترسی به واکسن‌های تقویت‌کننده واکسن کرونا محروم شده‌اند.

این شکایت از طرف چهار نفری که در بازداشتگاه مهاجرت به سر می‌برند و مبتلا به بیماری کلیوی، اچ‌آی‌وی یا سایر بیماری‌ها هستند و به نام ICE و مدیر موقت آژانس، تائه جانسون، و همچنین وزارت امنیت داخلی و منشی آن، آلخاندرو ان. مایورکاس

ACLU گفت که امیدوار است این پرونده را به یک کت و شلوار کلاسی تبدیل کند و هدف این است که اطمینان حاصل شود که عکس های تقویت کننده برای همه افراد آسیب پذیر پزشکی واجد شرایط در دسترس است.

یونیس چو، وکیل ارشد کارکنان، گفت: «آنچه می شنویم این است که مردم درخواست واکسن های تقویت کننده کووید-19 را ارائه می دهند، به آنها گفته می شود که در حال حاضر هیچ کدام در دسترس نیست، فقط باید منتظر بمانند. پروژه ملی زندان ACLU “گاهی اوقات آنها فقط نادیده گرفته می شوند.”

طبق داده‌های اداره مهاجرت و گمرک، از حدود 18200 نفری که در بازداشتگاه مهاجرت نگهداری می‌شوند، آزمایش کووید 1035 مثبت بوده و از بعدازظهر جمعه در انزوا یا تحت نظر بوده‌اند. این آژانس اطلاعاتی درباره تعداد واکسینه شده ارائه نمی دهد.

الزامات پاسخ به بیماری همه گیر ICE آخرین بار در ماه اکتبر به روز شد و به تزریقات تقویت کننده اشاره نمی کند، اگرچه مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری توصیه کرده است که همه بزرگسالان این واکسن را دریافت کنند. سخنگوی آژانس گفت که نمی تواند در مورد دعوی قضایی در حال انجام اظهار نظر کند.

این شکایت دومین شکایتی است که ACLU برای دریافت واکسن های تقویت کننده برای افرادی که در بازداشتگاه های مهاجرت به سر می برند ارائه می کند. هر دو در دادگاه منطقه فدرال ناحیه کلمبیا ثبت شدند. خانم 5 شاکی که در اولین شکایت از آنها نام برده می شود، پس از تشکیل پرونده، واکسن تقویت کننده دریافت کردند. چو گفت.

برجسته ترین شاکی پرونده جدیدتر، آنا سوروکین، یک مهاجر روسی است که برای چندین سال خود را به عنوان یک وارث آلمانی به نام آنا دلوی معرفی می کرد. او روز پنجشنبه واکسن تقویت کننده دریافت کرد، خانم. چو گفت.

خانم “ما واقعاً مجبور نیستیم این شکایت‌ها را برای تامین عکس‌های تقویت‌کننده برای افراد در بازداشتگاه ICE ادامه دهیم.” چو گفت. ICE باید همان کاری را انجام دهد که مشاوران پزشکی خود دولت توصیه می‌کنند و شروع به ارائه واکسن‌های تقویت‌کننده به همه افرادی که واجد شرایط هستند و درخواست آن‌ها را دارند، کند.

اماس. سوروکین، 31 ساله، از مارس 2021 در بازداشت ICE به سر می برد و متهم است که ویزای خود را بیش از حد باقی مانده است.

اماس. بر اساس این شکایت، سوروکین، که در مرکز اصلاح و تربیت اورنج کانتی در گوشن، نیویورک بازداشت است، دارای عفونت مزمن کلیه است و یک دوز از واکسن جانسون و جانسون کرونا را در آوریل 2021 دریافت کرده است. در این شکایت آمده است که او چندین درخواست برای تزریق واکسن تقویت کننده داشته است، از جمله قبل و بعد از مثبت شدن ابتلا به کووید در ژانویه.

سه شاکی دیگر کنت جفت هرناندز هررا، 24 ساله هستند که در الوی، آریز در بازداشت به سر می برند. رامون دومینگز گونزالس، 32 ساله، که در بازداشتگاه منطقه ای امپریال بزرگسالان در کالیفرنیا نگهداری می شود. و میگل آنجل اسکالانته، 36 ساله، که در فلورانس، آریز در بازداشت به سر می برد.

در ژانویه، دو پزشک، اسکات آلن و جوزیا ریچ که مراکز بازداشت مهاجرت را برای دفتر حقوق مدنی و آزادی های مدنی وزارت امنیت داخلی بازرسی می کنند، نامه ای به روسای ICE و وزارت امنیت داخلی نوشتند و از آژانس های خود خواستند که تقویت کننده ارائه کنند. عکس ها برای تصمیم گیری

Makayla Massey

کاشف برنده جایزه کل معتاد زامبی. متعصب فرهنگ پاپ بی عذرخواهی. تواهولیک.

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین سالن زیبایی تبریزخبربهترین مشاور کنکوربهترین اکستنشن مژه اصفهانGuide to buying household appliancesبهترین سالن زیبایی اصفهانdigital currency channeldigital currency tutorialدانشگاه