هزینه مشاوره تحصیلی کنکور چقدر است؟

بنابراین نه تنها دیگر در جلسه کنکور غافلگیر نمی شویم بلکه سرعت عمل و اعتماد به نفس بالاتری هم پیدا می کنیم و با عملکرد بهتر می توانیم نتیجه ای عالی هم بگیریم. جی ۵ اینجا هم نقش آفرینی می کند ، هیچ محدودیتی برای یادگیری با آن وجود ندارد می توانیم جی برگهای دروس مختلف مثلا زبان و ریاضی و… هم اکنون برای موفقیت در آزمون (IELTS) از آن استفاده و همواره به دانشجویانم تاکید می کنم برای مطالعه تمام دروس، مخصوصا تقویت زبان انگلیسی و یادگیری لغات از جی ۵ استفاده کنند. باوجود اینکه هنوز هم در اطرافم کسانی بودند که به ابزارهای آموزشی همچون جی ۵ اعتقادی نداشتند، من تردیدی به دل راه ندادم و در نمایشگاه بین المللی کتاب ، مشتاقانه جعبه جی ۵ را تهیه کردم. دوباره به جعبه ام رو آوردم و در دوره روزانه کارشناسی ارشد گرایش” هیدرولیک ” دانشگاه خواجه نصیرالدین طوسی قبول شدم . تصور کنید برای گرفتن نمره ۲۰ و یا قبولی در کنکور چقدر باید انتظار کشید و و دلسرد شد اما وقتی با بلد بودن جی برگها و گرفتن جایزه های فوری به خانه های بعدی جعبه راه پیدا می کنیم ، ناخودآگاه اشتیاقمان برای یادگیری بیشتر می شود.

بهترین مشاور کنکور

اما اگر در حال حاضر از گوگل در رابطه با مشاور رتبه های تک رقمی و ویژگی های او سوال کرده اید، پس در جای درستی قرار دارید! اگر تاکنون به طور متوسط ۱۵ ساعت در هفته مطالعه داشته اید، ناگهان تصمیم نگیرید که هفته بعد ساعت مطالعه خود را به ۹۰ ساعت در هفته افزایش دهید. وقتی جی برگهای دروس مورد علاقه را با دروس دشوار مخلوط و مرور می کنیم ، انرژی که با خواندن جی برگ درس دلخواهمان می گیریم ما را به جلو هل می دهد ، هرلحظه بی خبر و مشتاقیم بدانیم جی برگ بعدی از کدام درس است،ناخودآگاه همینطور به پیش می رویم و آنقدر غرق در یادگیری می شویم که هنوز چشم برهم نزده، می بینیم درست همان درسی را هم که از آن فرار می کردیم به خوبی یادگرفته و تمام دروس را به موازات هم به پیش برده ایم. تلاش دانشجو براساس علاقه ی او به دروس سنجیده میشود. این کار سبب میشود که بدانید چه چیزی قرار است بخوانید و آیا به خواندن علاقه دارید یا خیر. بدون شک ، یکی از دلایلی که برخی کنکور را دشوار می دانند این است که باید ظرف مدتی خاص به سوالات چندین درس مختلف که اصلا هم ربطی به هم ندارند پاسخ داد و این برای بسیاری کار چندان راحتی نیست.

طی همین تماس تلفنی، هزینه مشاوره و برنامه ریزی بلند مدت همراه با توضیحات روش کار به شما اعلام خواهد شد. جی ۵ همچون فیلتری دانسته ها و ندانسته هایمان را تفکیک می کند و به همین خاطر برخلاف روشهای دیگر ،لازم نیست وقت و انرژی زیادی را برای مرورغیرضروری آنچه بلد هستیم صرف کنیم بلکه تنها به سراغ نقاط ضعفمان می رویم و براساس منحنی فراموشی ” ابینگ هاوس” با تکرارهای منظم در زمانهای مناسب مطالب را برای همیشه به حافظه بلند مدت خود می سپاریم. خانه ها یکی یکی خالی می شوند ، جی برگها از خانه آخر بیرون می روند، مطالب برای همیشه در حافظه دراز مدتمان نقش می بندند و در این میان آرامش ذهنی فوق العاده ای پیدا می کنیم که توصیف لذت آن واقعا دشوار است. هرچند همیشه به دانشجویانم توصیه می کنم از ابتدای ترم تحصیلی خودشان جی برگ نویسی دروس را شروع کنند اما براستی نقش و فواید جی برگهای آماده در ذخیره وقت و انرژی انکارناپذیر است.تصور کنید فقط یک ماه و یا چند روز به برگزاری کنکور و آزمونتان باقی مانده، فرصتی برای جی برگ نویسی ندارید و یا با درس کم اهمیتی روبرو هستید که مطالعه آن بسیار وقت گیر بهترین مشاور کنکور است.

من هم به آنها پیشنهاد می کنم جی برگ نویسی دروس ، لغات و اصطلاحات تخصصی رشته خود را پیشاپیش آغاز کنند. بچه ها به من می گویند که جی ۵ برای آنها بسیار مفید بوده و با کمک آن تمام دروس به ویژه دروس حفظ کردنی آنها تقویت شده است. درس زبان انگلیسی یکی از دروس اولیه در سوالات کنکور بود و خوشبختانه از آنجاییکه من این درس را با جی ۵ خوانده بودم، کاملا مسلط بودم و برای پاسخگویی به سوالات درسهای دیگرهم انرژی مثبت زیادی داشتم . اگر دلیل موفقیت آن ها را بپرسید بدون شک بسیاری از آنها به یک مشاور حرفه ای و مجرب در زمینه تحصیلی مراجعه کرده اند. بعضی از دانش آموزان فکر میکنند برای رسیدن به موفقیت و برای قبولی در رشته پزشکی باید از چند سال قبل برنامه ریزی داشته باشند ولی شما هم اکنون هم میتوانید برای قبولی در این رشته ها اقدام کنید فقط نیاز به برنامه ریزی دقیق توسط یک مشاور کنکور پزشکی با تجربه دارید. از هر مجموعه انتشاراتی که در زمینه فروش کتاب های کمک آموزشی در حال فعالیت است، برای هر درس چند کتاب وجود دارد!

Patrick Hodges

کاوشگر دوستانه استاد موسیقی مغرور. درونگرای افراطی کارشناس سفر. نویسنده. متعصب غذای بی عذرخواهی

پاربرگ سایت

Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانخبربهترین مشاور کنکوربهترین سالن زیبایی تبریزبهترین سالن زیبایی اصفهاندانشگاهdigital currency channelGuide to buying household appliancesdigital currency tutorial