3 روش شگفت آور موثر برای کولر گازی جنرال گلد 12000

General Gold 12000 air conditionerبرعکس، یک ICM نمی تواند یک ترکیب فردی را با رتبه ای که با استاندارد منطقه ای مطابقت ندارد تأیید کند، اگر ترکیب فردی شامل مدلی از واحد خارجی باشد که یک OUM با رتبه ای مطابق با یک استاندارد منطقه ای تأیید کرده است.

Preparation Of Evoli Air Conditioner

در عوض، سازندگان می‌توانند مدل را (همه در یک ترکیب مجزا یا واحد بیرونی بدون تطبیق) با یک نمایش تأیید کنند، مشروط بر اینکه مقدار ارائه‌شده کارآمدتر از عملکرد آن با استفاده از کم‌بازده مبرد نباشد. مبرد در صورتی که روی پلاک واحد بیرونی درج شده باشد، برای استفاده تایید شده است.

هنگام آزمایش مطابق با 10 CFR قسمت 430، بخش B، ضمیمه M1، برای مدل‌های پایه شامل ترکیبات ترکیبی SDHV و نوع دیگری از یونیت داخلی (هر یک از کانال‌های بدون کانال، کم استاتیک، متوسط ​​استاتیک، و کانال‌های معمولی) مقدار نمایش داده شده برای ترکیب مخلوط SDHV/ سایر ترکیبات، میانگین مقادیر ارائه شده برای SDHV و سایر ترکیبات آزمایش شده است که مطابق با بند (ب) (3) این بخش تعیین شده است.

هنگام آزمایش مطابق با 10 CFR قسمت 430، بخش B، ضمیمه M1، برای مدل‌های پایه که شامل ترکیبات ترکیبی یونیت‌های داخلی (هر دو نوع یونیت داخلی کانالی بدون کانال، کم استاتیک، متوسط ​​استاتیک و معمولی) است. مقدار نمایش داده شده برای ترکیب ترکیبی، میانگین مقادیر نشان داده شده برای ترکیب اجزای جداگانه است که مطابق با بند (ب) (3) این بخش تعیین شده است.

هنگام آزمایش مطابق با 10 CFR قسمت 430، بخش B، ضمیمه M، برای مدل‌های پایه که از هر دو ترکیب مجرای و غیر مجرای تشکیل شده‌اند، مقدار نشان‌داده‌شده برای ترکیب مختلط غیر مجرای/مجرایی، میانگین مقادیر نشان‌داده‌شده برای ترکیبات غیر مجاری و مجرای مطابق با بند (ب) (3) این بخش تعیین شده است. هیچ مدلی از واحد بیرونی بدون تطابق را نمی توان با AEDM رتبه بندی کرد، به جز برای تعیین مقادیر ارائه شده برای مدل هایی که از مبردهای تایید شده استفاده می کنند به غیر از نمونه مورد استفاده در آزمایش.

یک ICM نمی‌تواند یک ترکیب فردی را با رتبه‌بندی مطابق با استاندارد منطقه‌ای تأیید کند، اگر ترکیب فردی شامل مدلی از واحد خارجی باشد که OUM با رتبه‌بندی مطابقت با استاندارد منطقه‌ای تأیید کرده است. اگر سازنده ای یک مدل واحد را با چندین نمایش برای مبردهای مختلف تأیید شده تأیید کند، ممکن است از AEDM برای تعیین مقادیر نشان داده شده برای همه مبردهای دیگر علاوه بر مبرد مورد استفاده برای آزمایش استفاده کند.

gas اگر یک مدل از واحد بیرونی از نقطه تولید با مبرد مشخصی شارژ نشده باشد یا اگر واحد به اضافه کردن بیش از دو پوند مبرد برای تامین شارژ مورد نیاز برای آزمایش در بخش 2.2.5 ضمیمه M یا ارسال شده باشد. پیوست M1 (مگر اینکه (الف) شارژ کارخانه برابر یا بیشتر از 70 درصد حجم داخلی واحد بیرونی ضربدر چگالی مایع مبرد در 95 درجه فارنهایت باشد یا (ب) مبرد A2L برای استفاده تأیید شده و در فهرست ذکر شده است. گزارش گواهی)، سازنده باید مقادیر نمایش داده شده (شامل SEER، EER، HSPF، SEER2، EER2، HSPF2، PW، OFF، ظرفیت سرمایش، و ظرفیت گرمایش، در صورت لزوم) را حداقل برای یک واحد خارجی بدون تطابق تعیین کند..

اگر هر یک از مبردهای تأیید شده برای استفاده HCFC-22 باشد یا دارای فشار مطلق اشباع نقطه میانی 95 درجه فارنهایت باشد که 18 ± درصد از فشار مطلق اشباع 95 درجه فارنهایت برای HCFC-22 است، یا اگر مبردی وجود نداشته باشد که به عنوان تأیید شده برای در استفاده، سازنده باید مقادیر ارائه شده (شامل SEER، EER، HSPF، SEER2، EER2، HSPF2، PW، OFF، ظرفیت سرمایش، و ظرفیت گرمایش، در صورت لزوم) را حداقل برای یک واحد خارجی بدون تطابق تعیین کند.

منطقه ای. یک مدل پایه (مدل واحد بیرونی) تنها زمانی می‌تواند به عنوان منطبق با یک استاندارد منطقه‌ای تأیید شود که همه ترکیب‌های منفرد در آن مدل پایه استاندارد منطقه‌ای را که برای آن تأیید شده است مطابقت داشته باشد، از جمله ترکیب فقط کویل همانطور که در بند (الف) مشخص شده است. (1) این بخش، حسب مورد.

General Air Conditioner Representative

مدل یونیت خارجی که زیر استاندارد منطقه ای تایید شده باشد، تنها در صورتی می تواند به عنوان منطبق با استاندارد منطقه ای رتبه بندی و تایید شود که مدل واحد خارجی دارای شماره مدل منحصر به فرد باشد و به عنوان یک مدل پایه متفاوت برای توزیع در هر منطقه تایید شده باشد. که در آن مدل(های) اساسی که مطابق با استاندارد منطقه ای تایید شده اند، الزامات جمله اول را برآورده می کنند.

اگر شما این مقاله را تحسین می کنید، مایلید اطلاعات بیشتری در مورد برای دانستن بیشتر اطلاعات در مورد کولر گازی جنرال اینجا کلیک کنید (این روش را بخوانید) بدست آورید به سایت ما مراجعه کنید.

Ainsley Murphy

بشارت دهنده آبجو Wannabe. نویسنده فداکار جنرال الکل نینجا. دانشجو. متخصص زامبی خالق مستقل متعصب سفر

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی تبریزبهترین مشاور کنکورخبرdigital currency tutorialدانشگاهdigital currency channelGuide to buying household appliancesبهترین سالن زیبایی اصفهان