5 گرانبها درس درباره لینک سازی خارجی That you’ll هرگز فراموش نکنید

پشتیبان سئو تحلیلی دقیق از وب سایت شما انجام میدهد تا مشکلات فنی و بهینهنشده را شناسایی کند. رو هم مثل بقیه پرتال های سبک زندگی مثل بیتوته به سایت اضافه کردم و دارم کم کم توسعه اش میدم . لینک سازی برای هر سایت و میزان توسعه آن، فروشگاهی بودن و … لینکهای داخلی کمک میکنند تا روباتها و خزندهها متوجه شوند محتوایی که قبلا تولید کردهاید ارزشمند است و اگر به هر دلیلی آنها را ایندکس نکرده باشند با لینک داخلی دادن به آنها به روباتها کمک میکنید. اگر در یک پروژه شما بتوانید سفارش 500 بک لینک یا نه حتی در یک ماه بتوانید 500 عدد بک لینک سفارش بگیرید، شما توانسته اید در آن ماه با روزی 1 ساعت کار کردن به راحتی به مبلغ 3.000.000 تومان دست پیدا کنید. به عبارت دیگر، گوگل تنها خرید (یا فروش) لینک ها به منظور دستکاری نتایج را ممنوع کرده است. اگر دریافت بک لینک به صورت طبیعی، یکی از استراتژیهای شما است، وبلاگنویسی را جدی بگیرید و سعی کنید به طور مرتب وبلاگنویسی کرده و با انتشار محتواهای با کیفیت و برندسازی، برای سایت خود لینکهای طبیعی قدرتمندی را ایجاد نمایید.

میتواند در بهبود پتانسیل کیفیت لینک های داخلی بهکاربرده شود. برای انجام لینک سازی خارجی به روش مستقیم می توانید در شبکه های اجتماعی فعالیت داشته و در این شبکه ها، محتوا را به اشتراک بگذارید اما روش غیر مستقیم تنها به این صورت است که بتوانید یک بک لینک طبیعی از وب سایت های دیگر بگیرید. برای این که بتوانید تشخیص دهید کدام سایت ها اسپم هستند؛ می توانید از ابزار Mozbar استفاده کنید. لینکسازی خارجی بیکیفیت نه تنها تاثیر مثبتی در سئوی سایت ندارد، بلکه جریمه گوگل را به همراه خواهد داشت و یک امتیاز منفی بزرگ برای سایت شما خواهد بود. پس در ادامه با این مقاله کاربردی از آوا سیستم با ما همراه باشید. استفاده از رپورتاژ: اگر مایل هستید که رتبه سایت شما به سرعت افزایش پیدا کند؛ بهترین روش برای این کار، استفاده از رپورتاژ است. زمانی که شما یک محتوای با ارزش و معتبر داشته باشید که مخاطبان زیادی درصدد استفاده از آن باشند؛ سایت های دیگر از لینک شما برای درج در محتواهای خود، استفاده می کنند و به این ترتیب لینک سازی خارجی، صورت می گیرد. وب سایتهای این پکیج با موضوعات مختلف بوده و به روز رسانی می شوند و آی پی سرور متفاوت دارند با خرید این پکیج، راهنمایی های لازم برای حفظ رتبه و ارتقای رتبه به شما ارائه خواهد شد. ᠎This ᠎data was gen᠎er᠎ated ​by GSA᠎ Content Gen᠎er at or ​DEMO!

اما اگر سعی کنید توی امضاها هم لینک های مختلف با انکرتکست های متفاوت بسازید بهتر است. زمانی که با استفاده از یک لینک در وب سایتی دیگر مشتریان شما افزایش پیدا کند؛ ناخودآگاه ترافیک ورودی سایت شما بالاتر می رود و این همان تأثیر لینک سازی خارجی است. بنابراین این باید اصل رویکرد شما باشد. وب سایت هایی که اعتبار بالایی ندارند؛ تنها انرژی و هزینه شما را به هدر می دهند و نمی توانند برای شما سودآوری لازم را داشته باشند؛ بنابراین توصیه می شود تنها وب سایت هایی را برای این کار انتخاب کنید که آتوریتی یا اعتبار دامنه بالایی دارند. دلیل این ادعا نیز آمار عجیب وبسایتهایی است که هرساله به کمک بک لینکها به رتبههای یک گوگل دست مییابند و سودهای هنگفتی را نصیب خود میسازند. به دلیل این که ایجاد لینک خارجی به نظر گوگل یک کار مشکل و جزء سخت ترین معیارها برای دست کاری رتبه بندی هستند، گوگل از آن به عنوان معیاری برای تعیین محبوبیت یک صفحه استفاده می کند. استفاده از آدرس مستقیم: در این روش می توانید به صورت مستقیم از لینک کامل یک صفحه، استفاده کنید.  This da ta h as be᠎en w ri tt᠎en by GSA Content Generat or  DEMO.

سعی کنید همواره نحوه لینک سازی رقبای خود را بررسی کرده و با استراتژی که در پیش می گیرید، بهتر از آنان لینک سازی را انجام دهید. بک لینک گرفتن از سایت های مرتبط: معمولاً مخاطبین شما و سایت های مرتبط با حوزه کاری شما، یکسان هستند؛ بنابراین بهتر است تنها به سایت هایی که مرتبط با فعالیت شما هستند، سفارش لینک سازی داشته باشید. به این صورت که اگر شما تعداد لینک های بالایی از سایت های دیگر دریافت کرده باشید اما محتوای باارزشی برای هیچکدام در اختیار کاربر قرار ندهید؛ به زودی از جایگاه محبوب بودن، خارج خواهید شد؛ بنابراین بهتر است به تعداد معقول لینک های با کیفیت داشته باشید. بنابراین اگر نمی خواهید که از خط قرمزهای گوگل عبور کنید به هیچ عنوان لینک نخرید. بک لینک های شما فقط روی چند کلمه کلیدی خاص و برای چند صفحه خاص ساخته نمی شوند. xseo.ir سفارش بک لینک ای که به انکر تکست لینک میشود باید مرتبط با آن باشد به طور مثال نمیتوانید در مطالب آموزش اکسل انکر تکست را به صفحه ای از نقاشی لینک کنید. استفاده از انکر تکست: کلماتی وجود دارند که می توانید لینک هدف خود را در پشت آن ها، پنهان کنید به گونه ای که زمانی که کاربر روی کلمه مورد نظر کلیک می کند؛ به راحتی به لینکی که شما آنجا قرار داده اید، وارد شود.

Heidi Avery

پنکه تی وی جنرال. کارآفرین. پیشگام زامبی مغرور. تحلیلگر. خالق شیطانی متعصب توییتر.

تماس با ما