7 ویژگی موثر در انتخاب اسپرسوساز مورد علاقه خود


اگر بالاخره تصمیم به خرید دستگاه اسپرسو گرفتید، اما بین گزینه‌های متعدد سردرگم شده‌اید، این پست برای شما مناسب است. مطمئناً شما بیشتر از ما می‌دانید که این ویژگی‌ها و ویژگی‌هایی هستند که بر افکار ما تأثیر می‌گذارند، حتی زمانی که می‌خواهید دستگاه قهوه مورد علاقه خود را پیدا کنید. با در نظر گرفتن این موضوع، برای اینکه در نهایت سرمایه گذاری قابل توجهی در زمان و انرژی خود و همچنین دسترسی سریع به نوشیدنی قهوه جادویی داشته باشید، باید به دنبال چه چیزی باشید؟

داستان با ویژگی های عالی شروع می شود

هنگام انتخاب یک دستگاه اسپرسوساز، بسیاری از دستگاه های خوب را خواهید یافت، اما آنچه برای یک نفر مناسب است ممکن است انتخاب مناسبی برای شما نباشد. بنابراین قبل از خرید این دستگاه، لیست زیر را در ذهن خود بررسی کنید:

  1. آیا در استفاده از دستگاه با مشکل مواجه شدید؟

یکی از اصلی ترین عوامل متمایز کننده در مدل های مختلف دستگاه اسپرسوساز، سهولت و راحتی استفاده از آنها است. اگر ماشینی می خواهید که اکثر فرآیندهای تولید نوشیدنی در آن خودکار باشد، می توانید آن را به راحتی در بازار پیدا کنید. همچنین می‌توانید مدل‌هایی پیدا کنید که برخی از پیچیده‌ترین نوشیدنی‌های اسپرسو مانند کاپوچینو را با فشار دادن یک دکمه درست می‌کنند. در همین راستا انواع مدل اسپرسو موباشی را ارائه می دهیم.

اگر راحتی اولویت اصلی شماست، دستگاه اسپرسوساز را پیدا کنید که در یکی از دسته بندی های خودکارتر قرار می گیرد و تنظیمات قابل برنامه ریزی دارد و حتماً قبل از خرید، تمام دکمه ها و ویژگی های اضافی را به صورت بصری مشاهده کنید.

  1. تمیز کردن چقدر آسان است؟

اگر در نهایت مدلی را انتخاب کردید که استفاده از آن آسان باشد، اما کار فیل تمیز کردن آن است، باید بگوییم که هنگام انتخاب این مورد را فراموش کرده اید. بنابراین مطمئن شوید که قبل از خرید دستگاه اسپرسوساز چگونه آن را تمیز کنید و چقدر زمان برای تمیز کردن آن صرف می کنید. هر چه دستگاه دارای ویژگی ها و اجزای بیشتری باشد، تمیز کردن آن احتمالاً زمان بیشتری را می طلبد.

  1. آیا بودجه اول است؟

چقدر بودجه مانعی برای انتخاب شما بوده است؟ بله ما با شما موافقیم هزینه انتخاب دستگاه قهوه ساز مهم است. حالا بیایید به این نکته اشاره کنیم: محدوده قیمت دستگاه های اسپرسوساز بسیار زیاد است و عوامل زیادی وجود دارد که باعث تفاوت قیمت می شود. به عنوان مثال، در برخی از مدل های بالاتر، برای دوام و کیفیت مواد هزینه بیشتری پرداخت می کنید.

در برخی موارد، هزینه بالاتر ممکن است به دلیل ویژگی های اضافی باشد. گاهی اوقات برای سهولت استفاده هزینه می کنید و گاهی اوقات برای طعم بهتر اسپرسو زمان می برد تا آماده شود (می دانید قهوه ای که انتخاب می کنید انتخاب مهمی است. به عنوان مثال، از عربیکا یا روبوستا برای دم کردن قهوه مورد علاقه خود در دستگاه استفاده کنید. در دستگاه قرار دهید. این دو نوع قهوه سبز یا حتی روی دستگاه، نتیجه ممکن است متفاوت باشد). مدل های واقعاً گران قیمت معمولاً چندین مورد از این موارد را ترکیب می کنند

اگر به طعم اسپرسو یا مدت زمان دم کردن آن علاقه دارید، ارزش خرید اسپرسوساز بالاتر از محدوده قیمت را دارد. اگر خیلی نگران سهولت استفاده نیستید و از هر چیزی که کافئین‌دار است راضی هستید (یا اگر می‌خواهید اسپرسو را با مقدار زیادی شیر و شکر بپوشانید)، ممکن است در دسته‌بندی معمولی‌تر آن‌ها قرار بگیرید. شما.

  1. چه نوشیدنی را ترجیح می دهید؟

عوامل متعددی بر طعم اسپرسو تأثیر می گذارد، اما صادقانه بگویم، ما درک درستی از تفاوت ها نداریم، اما با نگاهی به انجمن های قهوه در اینترنت به این موضوع پی بردیم. بنابراین، اگر در تهیه اسپرسو در خانه تازه کار هستید، لازم نیست نگران جزئیات باشید. اگر موکا یا کاپوچینو را ترجیح می دهید که طعم اسپرسو دارند اما به اندازه ای که در حال نوشیدن یک شات اسپرسو هستید برجسته نیستند، ممکن است از اسپرسویی که در هر دستگاهی پیدا می کنید راضی باشید.

اگر واقعاً به طعم اسپرسوی خود اهمیت می دهید، باید چندین نکته را در نظر بگیرید. به عنوان مثال، تعداد دیگ های بخار در دستگاه تفاوت زیادی ایجاد می کند (هر چه بیشتر، بهتر). این که آیا اسپرسوساز از فشار بخار برای تهیه اسپرسو استفاده می کند (توصیه نمی شود)، دمای دستگاه و میزان دمایی که آن را حفظ می کند، همگی بر کیفیت قهوه شما تأثیر می گذارد.

با این حال، اگر هنوز کاملاً مطمئن نیستید که ترجیحات شما کجاست، ممکن است بخواهید از یک مدل میان رده برای شروع آزمایش استفاده کنید.

  1. تا کی شما را همراهی خواهد کرد؟

بسیاری از مدل‌های گران‌تر دستگاه اسپرسوساز دارای ضمانت‌نامه‌ای هستند که به شما ایده می‌دهد که دوام آن‌ها چقدر است. بر اساس اعتبار برند و بررسی ها، می توانید تصویر واضح تری از مدت زمان ماندگاری یک مدل خاص به دست آورید.

نوع ماده ای که دستگاه شما از آن ساخته شده است نیز می تواند تفاوت ایجاد کند. دستگاه های اسپرسوساز که اغلب از فلز ساخته می شوند، عمر طولانی تری دارند و همچنین گرما را به طور موثرتری حفظ می کنند و مدل های موتوردار با قطعات الکتریکی بیشتر احتمال بیشتری نسبت به دستگاه های اسپرسوساز دستی دارند و نیاز به تعمیر دارند.

  1. چه سایزی را انتخاب کنیم؟

برخی از دستگاه های اسپرسوساز برای کافی شاپ ها مناسب هستند و اگر می خواهید آنها را برای آشپزخانه ای با فضای محدود بسازید، بهتر است در انتخاب خود تجدید نظر کنید، مگر اینکه فضای مناسبی ایجاد کنید. با این حال، بسیاری از مدل های بزرگتر دو شات اسپرسو را به طور همزمان می سازند یا ویژگی های اضافی مفیدی دارند که نادیده گرفته نمی شوند.

  1. چه خدماتی دریافت خواهید کرد؟

مهم است بدانید خدمات پس از فروش انواع دستگاه اسپرسوساز چیست؟ زیرا ممکن است برای تعویض قطعات یا تعمیرات لازم باشد با سازنده تماس بگیرید. بنابراین به نظرات مشتریان توجه کنید (اگر مشتریان می گویند سال ها بدون نیاز به این خدمات دستگاه سالمی داشته اند، باید بیشتر به آن برند و دستگاه تمایل داشته باشید). با این حال، شما نمی خواهید وسیله ای بخرید که پس از چندین سال استفاده، تبدیل به ضایعات وسایل انسانی شود.

Patrick Hodges

کاوشگر دوستانه استاد موسیقی مغرور. درونگرای افراطی کارشناس سفر. نویسنده. متعصب غذای بی عذرخواهی

پاربرگ سایت


تمامی اخبار به صورت تصادفی و رندومایز شده پس از بازنویسی رباتیک در این سایت منتشر شده و هیچ مسئولتی در قبال صحت آنها نداریم تماس با ما
Digital currencyبهترین اکستنشن مژه اصفهانبهترین سالن زیبایی تبریزبهترین مشاور کنکورخبرdigital currency tutorialدانشگاهdigital currency channelGuide to buying household appliancesبهترین سالن زیبایی اصفهان