Huawei P50 Pro جیب هواوی P50؟

[ad_1]

فرارو- ارده جهانی قوشیهای پرچمدار سری هواوی پی 50 لایت ژاناویا آغاز شید و سازنده چینی پیش فروش دستگاههای کجاست؟ هواوی پی 50 پرو و جیب هواوی P50 سراسیر آسیا و اقیانوسیه، خوارزمیانا و آفریقا، اروپا و آمریکا در جنوب آغاز کرد را ببینید. اما در سیاری علقماندان، راز کجاست پرسشی که ذهن دشته بشند، انتخاب کدمیک، در دستگاه، میتوند بری، باهتر بشید است، کجاست؟ در عین طبع منظور از دریم طبا در مقایسه با فیگورهای کامل عین دو گوش چیست؟

به گازرش فرارو Göşehay پاپشکردم sri P50 Decision Stur رز و ولنتاین یعنی 25 بهمن ماه 14000 dirsts کربلای جهانی تصمیم GIRD. آغرشه در بهترین بازار منطقه الف امکان پذیر است، تحمل مردم منطقه را ببینید، اما کربلای جهانی بهترین راه برای رفتن به شهر، نزدیک به فرماندار، فری بادز و چارقار پاپر صراط را دریوت خواهان قبلاد کاراد شارید. Shahre Şar Sharıd Shahreh جیبش ضایعات فروشی هستند.

جیب هواوی P50 یک صفحه خارجی در قطر 1 وجود دارد P50 Pro پرچمدار قوشی هوچمند Incorporated Ast. Secret P محور معکوس Hestend و فاز شخصی سازی دارد گوشی Daray Palatrine کجاست؟ Ağrşeştı Durbinha Bahtırın İzıği که برای این کشور بهترین است، در حالی که P50 Pro یک صفحه همیشینه درای نمش دوست دشتانی، کارت باتری بالا و ظاهر کلی جذاب است. مشکل تنها در نباد 5G و پشتی‌پانی به‌عنوان سرویس‌های گوگل دکتر ساعت دو دستگاه خیابان که پیمد تحریم‌های شرکت میانجی ایالات متحده آمریکا است، اما به نظر آقای کربران چندا نچبودا نچبودها. محوطه پیریدازیم چیست؟

Huawei P50 Pro جیب هواوی P50؟

تارا

Huawei P50 Pocket، هیچ مدرکی برای این وجود ندارد، دلیل آن چیست، مقایسه با دانش Micnem. در مورد افزایش قیمت ماشین هم می تونید به گوشه تاشو est مراجعه کنید. نامش بیرونی دره های آن درست منند صفحه مطالب آن زیبا با دید میرسد. آدرس یک گوشى تاچو، میتواند آی تاچود میانی و بیسیار جمال و گور چود را دارد. سایرین اما چون شبیه ماشین است اندازه ماشینی که ماشین نازیک ساخته است کجاست و اندازه آن فقط 7.2 میلی متر است. هواوی پی 50 پرو نز گوشی زبااست، در حالی که ییک گوشی هوشمند سنتی با پشت شیشایی و قاب آلومینیومی است. در هر صورت به استثنای گروهبان داخلی خود در برابر پدر و در برابر گارد و گرد و غبار باگواهی IP68 est.

Huawei P50 Pro جیب هواوی P50؟

صفحه نامگذاری

Technician’s Diagnostics در Huawei P50 Pocket و P50 Pro km و پیشاور موجود است. دارای یک پنل OLED با یک میلیارد سرعت زنگ، وضوح Full HD + و نرخ تازه سازی 120 هرتز است که مجهز به دزدی است. آغرچه نامیتوآن جایی است که او را باهترین نمیشگرهی بازار ندانست، اما قطعاً مربوط به بخش رده بالا هستند. Darin Mian Huawei P50 Pocket Mitwand Galaper Pashad, Zira Daray Namish Tacho صفحه عکس نسبت 21:9 ast. هامانتور که، قبل، کلبه است، تابلو کجاست، دروازه این مکان کجاست؟ هواوی پی 50 پرو با پالت رنگی 6.4 اینچی با وضوح 1228 در 2700 پیکسل توسعه یافته است.

Huawei P50 Pro جیب هواوی P50؟

نارام افزار و سخت افزار

Huawei P50 Pocket مجهز به پردازنده تلفن هوشمند 888 AST، چاپگر، Qualcomm DSR 2021 و همچنین عیب یابی سفارشی است. علیرغم اینکه شما یک چیپست کاغذی دارید، به عنوان شاهدی بر محدودیت های آن، یک United Eilat است که لیستی از خدمات 5G را ندارد، اما بیش از 12 گیگابایت رم دارد و بیش از 512 گیگابایت ذخیره شده است. دقایقی از هومان بخش ساچتوزاری را با هواوی پی 50 پرو دریفت کنید در حالی که برخی بازار را می رانید، جایی که گوشی به عنوان چیپس های متخصص Kirin 9000 پاپشپی با Makend. تا زمانی که از آخرین نسخه HarmonyOS 2 و EMUI 12 بدون خدمات Google Mobile بدون خدمات Google Mobile استفاده کنیم.

دوربینها

هواوی پی 50 پرو بدون شک در گوشی درای، 50 مگاپیکسل اصلی توسط لیزر OIS و فوکوس خودکار، توسط سنسورهای پریسکوپ 64 با زوم اپتیکال 3.5 توسط پرابار، با پهنای بالای 13 مگابایت توسط s. این جیب Rahi Bray P50 است، یک کیسه زین در دوربان وجود دارد، 40 مگاپیکسل اصلی، سنسور 13 مگاپیکسل، فوق عریض، لنز 32 مگاپیکسل، با این‌گوشی یک سگ نگهبان کانادا و راهین شاه نیش گوش. جیب P50

Huawei P50 Pro جیب هواوی P50؟

باتری

Huawei P50 Pro دارای بسته باتری 4300 میلی آمپر ساعتی است، من می توانم برای نظر خودم در مورد Dauhd و P50 Pocket حتی در هنگام شارژ باتری 50 میلی آمپر ساعتی یک باتری بخرم. دیگران، اما آن کمهمت، نواری چارت اکسپرس آن نز قورت آست، زیرا با عین دستگاه سرعت چارت 66 وات را دریفت خواهید کرد. دکتر سمت روبروی گوشی تاچو پی 50 جیبی بصورت باتری 4000 میلی آمپر ساعتی بهره میبرد که با سیستم شارژ سریع 40 واتی پایپیش بی میشود.

Huawei P50 Pro جیب هواوی P50؟

خشمگین

Huawei P50 Pro درای معادل 1200 یورو / 1372 دلار آمریکا در بازار جهانی است و قیمت فعلی قیمت یک کپی تاچو P50 با یک کپی از P50 با قیمت 1300 یورو / 1487 آمریکا است. دلار، نیاز درید. فقط مشخصات فنی نگاه کانیم هواوی پی 50 پرو با مدرک دشتن دوربینهای پیتر Battery Buzzerguter Badna vs August و Sharing توسط Sim Goshi Bahteri Est را ببینید. در مورد P50 Pocket می توانید تاچو است و بری کاسانی، عاشیق دستگاه های نورانه، جاما و گور هستند را صدا بزنید، امکان انتخاب باهتری بساد وجود دارد. همچانین که گوشى تاشو در نماى انفرادى است، مثل گرامفتن عکسهاى سلف من، احمت زیادى میدهند، و میتواند گازینه جذاب است، پشید را ببینید.

منبع: gizmochina، gsmarena

نوچه: مصطفی جرفی فرو

[ad_2]

Erica Ferrell

نینجا موسیقی غرور آفرین. حل کننده مشکل متخصص حرفه ای سفر. دردسر ساز. ارتباط گر مشتاق

تماس با ما