IND vs SL: شریاس ایر برای سومین پنجاه متوالی ضربه می زند تا هند را به پیروزی تاریخی در سومین T20 برساند.

[ad_1]

با استفاده کامل از فرصت ها، شریاس ایر در حالی که هند یک حرکت پاک را با سهولت کامل انجام داد و در سومین و آخرین T20 International در روز یکشنبه، سریلانکا را با شش ویکت شکست داد، از گردن سوریاکومار یاداو نفس می کشید.

سه سری اخیر تیم هندی در T20 خانگی مقابل نیوزلند، هند غربی و اکنون سریلانکا با نتیجه یکسان 3-0 به پایان رسیده است.

تعقیب یک هدف 147، مانند پیاده روی در پارک برای شریاس بود که 73 توپ را شکست داد تا در 16.5 اوور، تعقیب را کامل کند، پس از اینکه آوش خان و محمد سراج از دوندگی درخشان در اورهای پاورپلی لذت بردند.

شریاس، که بازی او در برابر توپ کوتاه یک بار مشکوک بود، با یک هت تریک نیم قرنی، در مجموع 200 دوش که جایزه بهترین بازیکن سری را برای او به ارمغان آورد، یک لاستیک به یادگار داشت.

اگر فکرش را بکنید، شریاس در حال مبارزه با سوریاکومار است که قبل از شکستگی خط مو در دست راستش، بازیکن سری در مقابل هند غربی بود.

نه تنها در سومین مسابقه، بلکه در سرتاسر سری چیزی که مشهود بود این بود که شریاس ضربات کششی را که ساعت ها در تور تمرین می کرد، کنترل می کرد.

او در صف ایستاده است تا ضربات را پایین بیاورد و اکنون برای کاپیتان روهیت شارما، که با 125 بازی، یک بازی بیشتر از عجایب همیشگی پاکستان، شعیب مالک، بیشترین بازی ملی را به خود اختصاص داده است، سردرد خوشحال کننده ای دارد.

این یک روز “سوپر زیرمجموعه ها” بود و هند چهار تغییر در ترکیب یازده خود ایجاد کرد، از جمله ایشان کیشان به دلیل ضربه مغزی. آنها بدون اینکه عرق زیادی بریزند به برنده رسیدند.

اوش برای اولین حضور فراموش‌نشدنی خود جبران کرد زیرا طلسم افتتاحیه سوزان او در کنار محمد سراج بلافاصله سریلانکایی‌ها را پشت سر گذاشت، زیرا هر دو از سرعت و جهش پیشنهادی در پیست دارمسالا استفاده کامل کردند.

حتی دو مچ اسپینر، راوی بیشنوی (4-0-32-1) و کولدیپ یداو (4-0-25-0) به اندازه کافی خوب عمل کردند تا جزیره نشینان را در یک شب سرد سرکوب کنند.
به اندازه کافی عجیب است، بیشنوی دو سال است که فقط با گوگل بولینگ می کند، اما با آنقدر دقت، که ضرب در IPL و اکنون در کریکت بین المللی هنوز اندازه ای از او نگرفته اند.

داسون شاناکا، کاپیتان سریلانکا، بار دیگر با 74 گل 38 گل ناجی بود که تیمش را به رکورد 150 دوندگی رساند. شانکا نه چهار و دو شش زد.

اما این آوش (4-1-23-2) و سراج (4-0-22-1) بودند که با سرعت و جهش، رتبه برتر لانکا را از بین بردند، زیرا در اور چهارم به 11 برای 3 کاهش یافتند. و از آنجا دیگر برگشتی وجود نداشت.

سراج آن را با عجله دانوشکا گوناتیلاکا (0) با یک توپ کوتاه شروع کرد که سعی کرد آن را بکشد اما فقط توانست به عقب برگرداند.

آوش که برای اولین بار در 40 دوی شانس با یک بالتر در باغ ادن رفت، از چیزهای معمولی پشت سر خود بولد بیشتری کرد و پاتوم نیسانکا (1) و چاریت آسالانکا (4) را به عقب فرستاد، هر دو تحویل سریعتر به خفاش برخورد کردند. آنها می توانستند درک کنند.

بهترین بخش در مورد عملکرد هند این بود که جاسپریت بومرا، نایب کاپیتان، بوونشوار کومار کهنه کار و یوزوندرا چاهال، مچ اسپینر انتخاب اول، استراحتی بسیار مورد نیاز را دریافت کردند.

کاپیتان برای انتخاب ناامید است زیرا او و مربی، راهول دراوید به آرامی در حال ساختن یک مجموعه هستند که در آن گزینه‌های متعددی برای هر پست در هر دو بخش دارند.

تنها حلقه مفقود شده در تیم T20 غیبت یک بازیکن خوب است زیرا بعید است که مدیریت تیم هند برای جام جهانی T20 استرالیا به راویچندران اشوین بازگردد.

در غیر این صورت، تیم در وضعیت خوبی به نظر می رسد. همچنین این واقعیت را در نظر بگیرید که افرادی که این سریال را بازی نمی کنند عبارتند از Virat Kohli، Rishabh Pant و KL Rahul.

سوریاکومار، دیپاک چهار و در حال حاضر ایشان کیشان در مقطعی مجروح شده و شاردول تاکور در حال استراحت است.

با این حال، متخصصان تست مانند سراج و اوش آتشین یا هارشال پاتل متعهد (4-0-29-1) همگی در حال بررسی پرونده های خود برای انتخاب شدن در رویداد بزرگ بلیط هشت ماه بعد هستند.

ممکن است مصدومیت یا از دست دادن فرم عجیب و غریب وجود داشته باشد، اما حتی در این صورت، روهیت از نظر گزینه ها نگرانی زیادی نخواهد داشت.[ad_2]

Damion Young

تحلیلگر. متخصص تلویزیون به طرز خشمگینی فروتن. علاقه مندان به فرهنگ پاپ طرفدار معمولی توییتر

تماس با ما