O& s Kremer رزین را با خانواده در اسرائیل به یاد می آورد

آرلینگتون، تگزاس — دین کرمر، بازیکن آمریکایی-اسرائیلی، اولین مرحله پلی آف حرفه ای خود را برای بالتیمور اوریولز سه شنبه شب با اعضای خانواده در اسرائیل که پس از حمله مرگبار گروه شبه نظامی حماس اعلام جنگ کرده است، آغاز خواهد کرد.

کرمر روز دوشنبه گفت که هیچ شکی در مورد بازی 3 سری لیگ دسته آمریکا در برابر تگزاس رنجرز ندارد، بازی ای که اوریول ها باید برای تمدید فصل خود برنده شوند.

کرمر گفت: “من هنوز هم می خواهم بازی کنم، اما منظورم این است که این در پس ذهن من خواهد بود.”

این جوان صادق 27 ساله دارای تابعیت مضاعف است و بسیاری از خانواده بزرگ او در اسرائیل زندگی می کنند. کرمر در حالی که در مورد چیزی توضیحی نداد، گفت که آنها در حال حاضر خوب هستند.

دین کرمر که فرزند پدر و مادری اسرائیلی است و دارای تابعیت دوگانه اسرائیلی-آمریکایی است، گفت که هیچ تردیدی در مورد پیشنهاد Orioles در ALDS روز سه شنبه ندارد، اما به اعضای خانواده خود در اسرائیل فکر خواهد کرد. AP Photo/Gail Burton

اگرچه کرمر در استاکتون، کالیفرنیا به دنیا آمد و بزرگ شد، اما فرزند پدر و مادری اسرائیلی است و خود را اسرائیلی معرفی می کند. او هر سال زمانی را در ایالت یهود می گذراند و به زبان عبری مسلط است.

کرمر روز یکشنبه، یک روز پس از حمله به اسرائیل، متوجه شد که بازی 3 را آغاز خواهد کرد. مدیر Orioles براندون هاید با پارچ در یک مکالمه صبحانه دوشنبه وارد شد.

هاید گفت: “من حمایت و همدردی خود را با او و خانواده اش که در این حادثه دخیل بودند ابراز کردم و به نظر می رسید خوب است.” “بدیهی است که او بسیار ناراحت است و اتفاقات زیادی در حال رخ دادن است. اما من احساس نمی کردم که قرار است تاثیری داشته باشد… فکر می کنم او واقعاً منتظر اجرای فردا است، بنابراین فکر نمی کردم این کار روی او تأثیر بگذارد. “

به همراه مدیر، کرمر گفت تقریباً همه افراد حاضر در باشگاه اوریولز در دو روز گذشته او را چک کرده اند.

کرمر گفت: «از این بابت بسیار سپاسگزارم.

کرمر 13-5 با 4.12 ERA در 32 شروع این فصل، که شامل هر دو بازی کلینچ Orioles است، است. او در پیروزی 11 اینینگ مقابل تامپا بی ری در 17 سپتامبر که به پلی آف دست یافت، یک دوش را در 5 اینینگ به اضافه اجازه داد، و در 28 سپتامبر در برابر بوستون رد ساکس در صدمین پیروزی تیم، 5 اینینگ بدون گل را به ثمر رساند. عنوان AL East

کرمر اولین اسرائیلی بود که وقتی سن دیگو پادرس او را در دور سی و هشتم در سال 2015 انتخاب کرد. کرمر در مدرسه ماند، اما سال بعد پس از اینکه لس آنجلس داجرز او را در دور چهاردهم دعوت کرد، قرارداد امضا کرد. او به عنوان بخشی از تجارت 2018 به بالتیمور رفت که مانی ماچادو را به لس آنجلس فرستاد و اولین بازی خود را در لیگ اصلی با اوریولس در سال 2020 انجام داد.

Brendon Rice

نادر موسیقی لاعلاج. خالق تایید شده متعصب تلویزیون پیشگام غذا. یک قهوه ساز به طرز خشمگینی فروتن.

تماس با ما