Skhoshik: خیلی ها در این دو سال من را دست کم گرفتند

[ad_1]

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران می گوید تیمش قبل از بازی با عراق با مشکلات زیادی مواجه بود اما همین مسائل شیرینی برد را دو چندان کرد.

به گزارش خبرگزاری دانشجویان ایران، تیم ملی فوتبال ایران امشب (پنجشنبه) در هفته هفتم مرحله نهایی مقدماتی جام جهانی 2022 قطر به پیروزی رسید و دو هفته پیش با صعودی تاریخی به جام جهانی راه یافت.

“به بازیکنانم تبریک می گویم. آنها خیلی خوب بازی کردند. این عملکرد خوب در این بازی منحصر به فرد نبود و ما در همه بازی های انتخابی ثبات خوبی داشتیم. تا اینجا مسابقات طاقت فرسایی انجام دادیم. در 15 دقیقه اول، چند دقیقه طول کشید. هماهنگ کنیم اما بعد از آن می توانستیم گل های زیادی بزنیم، اگر می توانستیم مردم ایران را بیشتر خوشحال کنیم، افتخار می کردیم.

وی افزود: هر دو تیم حریف قبل از بازی مشکلات زیادی داشتند، بازیکنان اروپایی ما خیلی دیر به جمع ما اضافه شدند، مثلا مهدی طارمی که یک بازی غیرعادی انجام داد ساعت پنج شش صبح به جمع ما اضافه شد. مشکلاتی که شیرینی تابلو را دو چندان کرد .

سرمربی تیم ملی فوتبال درباره سخت ترین مسیر تیمش به جام جهانی گفت: باید به این موضوع فکر کنم چون شرایط سخت زیادی داشتیم، مشکلات زیادی از کرونا تا فشارهای دیگر را پشت سر گذاشتیم. می توانم بگویم دورانی که حق امتیاز نداشتیم سخت ترین دوره بود، اما من از ابتدا به کارم ایمان داشتم و می دانستم که گروه بزرگی از بازیکنان دارم و این کار را انجام دادیم. مردم مرا دست کم گرفتند و لایق ندانستند، اما امروز خودم را ثابت کردم.

اسکوچیچ در پاسخ به سوالی درباره پیامش به خانواده شهدا گفت: هرچه می گویم مرهمی بر زخم این خانواده ها نیست. امیدوارم با این پیروزی لحظه ای آنها را از غم هایشان دور کنیم. مایلم شادی پیروزی را نه تنها به این دوستان بلکه به همه مردم ایران تقدیم کنم.

سرمربی تیم ملی درباره ادامه همکاری با فدراسیون فوتبال ایران توضیح داد: در دو سال گذشته خیلی ها درباره قرارداد من صحبت کردند. قرارداد من تا سال 2023 خواهد بود. از همان روز اول می دانستم که باید خودم را ثابت کنم و ادامه قرارداد به موفقیت با تیم ملی ایران بستگی دارد. برنامه من حضور در جام جهانی با ایران است.

[ad_2]

Damion Young

تحلیلگر. متخصص تلویزیون به طرز خشمگینی فروتن. علاقه مندان به فرهنگ پاپ طرفدار معمولی توییتر

تماس با ما