Windows: 3CX V16 Update 4 Alpha

نرم افزار CRM دانا با یکپارچگی کامل ایمیل و سی آر ام به شما اجازه میده که ایمیل های حرفه ای تر و شخصی سازی شده با الگوهای مورد نیاز خود ایجاد کنید. جوامع آنلاین به احتمال زیاد در حال حاضر در مورد محصولات و یا خدمات خود را به صحبت کردن، دوست دارم یا نه. نیازمندی های سخت افزاری و نرم افزاری ذیل برای استقرار شیرپوینت ۲۰۱۰ مورد نیاز می باشد. مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) به عنوان یک استراتژی تجاری برای تمامی شرکت های بزرگ و کوچک ضروری است. به عنوان یک راهکار تجاری، به درک مشتری، حفظ او، جذب معاملات جدید و پیروز شدن در این معاملات کمک می کند. به عنوان مثال اگر شما از تلفن خود برای تماس با مشتریان استفاده می کنید، نرم افزار شما باید اطلاعات این تماس را در خود ثبت کند. همچنین می توانید PlayOnLinux را امتحان کنید، یک رابط کاربری فانتزی بر روی Wine که به شما کمک می کند برنامه ها و بازی های محبوب ویندوز را نصب کنید. برنامه CA دارای رابط کاربری کاملی جهت مدیریت متمرکز برنامه های وب و SAها در فارم شیرپوینت است. نرم افزار CRM برای کمک به شرکت ها در دستیابی به اهداف خود در زمینه مدیریت، موثر واقع شده و در جهت ارتباط بهتر با مشتری طراحی شده است.

از سامانهی پیامکی میتوان جهت یاد آوری نوبت، یاد آوری پرداخت اقساط، اطلاع رسانی ثبت پرونده به بیماران، ارسال تبریک مناسبتهای مختلف به افراد خاص، اطلاع رسانی بسته بودن مرکز و بسیاری موارد دیگر استفاده کرد. این افزونه راه حل های خوب و همه جانبه برای کاربران وردپرس دارد و ویژگی های بسیاری را در نسخه رایگان و مدیریت روابط مشتری برای سایت های فروشگاهی ارائه می کند. دسترسی به فرمساز در داشبورد خود دارید و می توانید تنظیمات بسیاری برای انتخاب طیف وسیعی از زمینه ها را انتخاب کنید. سایت مدیریت مرکزی شیرپوینت (CA) یک برنامه وب است که روی یکی از سرورهای فارم شیرپوینت قرار دارد، البته این امکان نیز وجود دارد که CA را برای افزونگی بر روی چندین سرور مستقر کنیم. وجود قابلیت های بسیار زیاد و عدم نیاز به نگهداری و تعمیر سیستم کاربران، سرعت بالا و دسترسی در همه جا را مهم ترین ویژگی های نرم افزار ارتباط با مشتریان تحت وب می دانیم. وقتی شما سوشال سی آر ام پیج خود در اینستاگرام را بالا ببرید؛ می­تواند باعث شود که فروش شما در اینستاگرام بیشتر شود و درامد بیشتری را از آن کسب کنید.

IE6 در شیرپوینت ۲۰۱۰ و بعد از آن پشتیبانی نمی شود. IE8 و قبل از آن بوسیله شیرپوینت ۲۰۱۳ پشتیبانی کامل نمی شوند. تعریف آن به زبان ساده چگونه بیان می شود؟ همچنین برای خرید افزونه های بیشتر می بایست هزینه جداگانه پرداخت نمایید.برای جزئیات بیشتر می توانید به سایت اورست مراجعه نمایید. فرمساز این افزونه برای ایجاد صفحه ، آگهی و فرم های جاسازی شده مناسب است، امکان شخصی سازی مکالمات را فراهم می کند و همه گپ ها را به طور خودکار وارد سیستم CRM می کند. این ابزار بهصورت خودکار مشتریان را به کارشناسان مربوطه ارجاع داده و دادههای مربوط به کلیه تعاملات و تماسها را جمعآوری میکند. یکی از مزایای کلیدی CRM مشارکتی این است که می توانید به طور خودکار از طریق مناسبترین و قویترین کانال ارتباطی ارتباط برقرار کنید. نرم افزار CRM به 2 دسته تحت وب و تحت ویندوز تقسیم می شود. باید به کار بگیرید تا بتوانید با اطمینان درباره موفقیت استراتژی های خود صحبت کنید. ویژگی های مهمی که یک ابزار CRM باید ارائه دهد، اتوماسیون پشتیبانی مشتری، بازاریابی و فروش است. گزارش و تجزیه و تحلیل نیز از ویژگی های حیاتی برای نظارت بر شاخص های اصلی عملکرد است و باید ابزارهایی برای مدیریت داده ها، گردش کار و یا موجودی داشته باشد در حالی که امکان شخصی سازی، یکپارچه سازی و سایر موارد را فراهم می کند.

نسخه های شیرپوینت سرور و شیرپوینت سازمانی علاوه بر همه SA های مربوط به نسخه پایه شیرپوینت، SAهای بیشتری نیز دارند. در محیط های اشتراکی مانند هاست شیرپوینت، صاحبان برنامه وب به کنسول مدیریتی خاص خودشان نیاز دارند. را ایجاد نمود. استفاده از نسخه پایه شیرپوینت نیازمندی های سخت افزاری و نرم افزاری متعددی دارد از جمله نیاز به یک لایسنس معتبر و مناسب برای ویندوز سروری است که شیرپوینت روی آن نصب می شود. این استراتژی برای خردهفروشان اینترنتی براحتی قابل اجراست. مایکروسافت از زمان عرضه این نرم افزار در طی سالهای مختلف به روز رسانیهایی را در نسخههای جدید خود انجام میدهد که ضروری است تا فارسی ساز مایکروسافت crm نیز با آن همگام باشد. نرم افزار تحت وب ابری نیز از لحاظ ساختار و کارکرد دقیقا شبیه سیستم های تحت وب می باشند. پکیج نصب کننده آن نسخه پایه شیرپوینت را بعلاوه مجموع محدودی از قابلیت های جستجوی سازمانی و مدیریت اسناد شیرپوینت را که مخصوص نسخه های تجاری است نصب می کند. Microsoft SharePoint Workspace ابزاری است در پکیج آفیس که امکان دسترسی آفلاین به بخش عمده ای از محتوای یک سایت شیرپوینت را فراهم می کند. آنها با ویژگی های پیشرفته نه تنها به فروش بیشتر تیم های فروش کمک می کنند، بلکه محصولات و خدمات خود را در اختیار مشتریان قرار می دهند.

Cole Rasmussen

متخصص ترم بیکن عاشق معمولی قهوه. علاقه مند به مسافرت هاردکور ماون اینترنتی جذاب و ظریف. دانشجو.

تماس با ما